Nosacījumi un noteikumi

Rezervē numuru -

Izvēlies KOLONNA viesnīcu ...

Nosacījumi

Atcelšana un neierašanās.

Dažādiem piedāvājumiem noteikta atšķirīga atcelšanas politika, lūdzu izlasiet uzmanīgi katra piedāvājuma aprakstu. Ja nav norādīts citādi, rezervējuma iespējams atcelt bez papildus maksas ne vēlāk kā iepriekšējā dienā līdz 14:00 pirms iebraukuma. Ja rezervējums tiek atcelts vēlāk, vai viesis neierodas, viesnīca patur tiesības iekasēt soda naudu pirmās nakts summas apmērā.

Uzmanību! Lūdzu ievērojiet, ka apartamentam «Cēsu Vimbas» ir atšķirīgi atcelšanas un apmaksas nosacījumi, lai tos uzzinātu lūdzu rakstiet e-pastu uz reservationcesis@kolonna.com vai arī apskatiet tos veiktajam rezervējumam.


GARANTĒTS rezervējums

Garantēts rezervējums ir spēkā līdz plkst. 24:00 iebraukšanas dienā. Viesnīca patur tiesības veikt kredītkartes priekšautorizāciju pirms viesa iebraukuma.


NEGARANTĒTS rezervējums

Negarantēts rezervējums ir spēkā līdz 18:00. Ierodoties pēc plkst. 18:00, nepieciešams rezervējumu garantēt ar derīgu kredītkarti vai priekšapmaksu. Viesnīca patur tiesīas atcelt negarantētu rezervējumu, ja viesis neierodas līdz plkst. 18:00. Garantēts rezervējums ir spēkā līdz plkst. 24:00 iebraukšanas dienā. Viesnīca patur tiesības veikt kredītkartes priekšautorizāciju pirms viesa iebraukuma.


Rezervējuma atcelšana

Garantētu rezervējumu bez maksas ir iespējams atcelt ne vēlāk kā plkst. 14:00 vienu dienu pirms iebraukšanas. Ja viesis neierodas viesnīcā vai nav saņēmis rezervējuma atcelšanas apstiprinājumu, viesim vai uzņēmumam, kas veicis rezervējumu, jāsedz pirmās nakts uzturēšanās izdevumi. Lūdzu ņemiet vērā, ka rezervējumiem var atšķirties atcelšanas noteikumi, lūdzu pārbaudiet apstiprinājuma vēstuli.


Bērni

KOLONNA Hotels Group ir ģimenēm ar bērniem draudzīgs viesnīcu un restorānu tīkls, mēs mīlam Jūsu bērnus. Bērni līdz 7 gadiem, kur uzturas viesnīcas numurā kopā ar vecākiem un izmanto numurā esošās gultas nakšņo bezmaksas. Bērniem līdz 2 gadu vecumam bez papildus maksas piedāvājam bērnu gultiņas un vanniņas. Tiek piemērota papildus samaksa par bērnu vecumā no 8-12 gadiem- 10 EUR par nakti/ par bērnu, bērniem vecākiem par 13 gadiem- 15 EUR par nakti/ par bērnu. Lūdzu piesakiet papildus gultas veicot viesnīcas numura rezervējumu.


Apstiprinājums vīzas saņemšanai.

Viesnīca izraksta apstiprinājumus, kas derīgi vīzas saņemšanai. Lai saņemtu numura rezervējuma apstiprinājumu vīzei, viesiem ir jāapmaksā vismaz vienas nakts uzturēšanās izdevumi. Iemaksātā summa netiek atgriezta un to nevar pārcelt uz citu rezervējumu.


Maksājumu karšu nosacījumi

Ierakstoties viesnīcā Jūsu maksājuma kartei tiks veikta autorizācija par pilnu uzturēšanās summu, ieskaitot iespējamo papildpakalpojumu summu. Autorizācija būs aktīva visu Jūsu uzturēšanās laiku viesnīcā. Pēc Jūsu izbraukšanas autorizācija automātiski atcelsies atbilstoši Jūsu bankas noteiktajiem nosacījumiem, par kuriem viesnīca neuzņemas atbildību. Viesi, kuri ceļojot izmanto tikai skaidru naudu, var norēķināties par pakalpojumiem skaidrā naudā EUR, atstājot drošības naudu ierakstoties viesnīcā.


Maksājumi

Viesnīca pieņem maksājumus skaidrā naudā EUR (€) vai ar norēķinu kartēm Visa, Maestro MasterCard, Eurocard, American Express, kā arī bankas pārskaitījumiem. Visas ar maksājumu saistītās komsijas apmaksā klients-maksātājs (OUT)

Viesnīca patur tiesības veikt Jūsu maksājuma kartes priekšautorizāciju par pilnu rezervējuma summu pirms plānotā iebraukuma.


Agrā iebraukuma nosacījumi

Viesnīca labprāt Jūs uzņems agrāk nekā noteiktajā iebraukuma laikā 14:00, ja tas būs iespējams. Ja vēlaties, lai garantējam agro iebraukumu, lūdzu rezervējiet un apmaksājiet vienu nakti papildus pirms plānotā iebraukuma


Neparedzēts izbraukums.

Gadījumā, ja izbrauksiet ātrāk nekā paredzēts rezervējumā, lūgsim Jūs apmaksāt  papildus vienas nakts uzturēšanās izdevumus, ja viens Jūsu rezervējumā nebūs norādīti citi atcelšanas nosacījumi.


Darba laiks

KOLONNA Hotels Group viesnīcu rececpijas ir atvērtas 25 stundas diennaktī un mūsu personāls ir gatavs Jums palīdzēt. Mūsu restorāniem, kafejnīcām, vasaras terasēm, ziemas kafejnīcām ir atšķirīgi darba laiki, lūdzu apskatiet tos hotelkolonna.com


Dzīvnieku uzņemšana

Viesnīca uzņem viesus, kas ceļo ar nelieliem mājdzīvniekiem, lūdzu piesakiet un saskaņojiet mājdzīvnieku uzņemšanu rezervējuma veikšanas brīdī. Maksa par mājdzīvnieka uzņemšanu 10 EUR par nakti./ par mājdzīvnieku. Lūdzu ievērojiet, ka mājdzīvnieks nedrīkst traucēt citus viesus un nedrīkst būt atstāts viens viesu numurā. Mājdzīvnieku nedrīkst ņemt līdzi uz restorānu, t.sk brokastu telpu.